Haber

Çağdaş Bodrumspor, Onvo Büyükçekmece Basketbol’u ağırlayacak

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 6. haftasında Onvo Büyükçekmece Basketbol’u konuk edecek Çağdaş Bodrumspor, müsabakanın hazırlıklarını tamamladı.

Menteşe SporArena’da oynanacak maç öncesinde açıklamalarda bulunan Çağdaş Bodrumspor Teknik Direktörü Nadir Arslan, taraftarın desteğiyle maçtan galip ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.

Bu sezon Çağdaş Bodrum Spor’a transfer olan Berkay Genç, aile ortamına geldiğini kaydetti.

Bunun ilk Süper Lig deneyimi olduğuna işaret eden Genç, “Ben de ilk kez Süper Lig’e adım attım ama kulübümüz sayesinde kardeşlerim bana her konuda yardımcı oluyorlar. Ben de yardımcı olmaya çalışıyorum. Elimden gelenin en iyisini yaparak onlara hizmet ediyorum. Maçlarda daha fazlasını yapmayı umuyorum.” “Doğru şeyleri yapacağımı ve takıma en büyük katkıyı sağlayacağımı düşünüyorum.” söz konusu.

Bu sezon Çağdaş Bodrum Spor’a katılan Can Öğüt, kulübün 3. yılında büyük başarılara imza attığını belirtti.

Süper Lig’e yükselen takımın zorlu maçlarla başladığını ve yeni takımda birçok oyuncunun ilk kez bir arada oynadığını belirten Öğüt, “Özellikle takım sporlarında bu tür şeyler kolay değil. O yüzden biz de bunu başaracağımızı düşünüyorum. Zaman geçtikçe daha iyi oluyoruz, daha çok antrenman yapıyoruz ve birbirimize alışıyoruz.” “Daha fazla galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Özellikle kendi sahamızda tehlikeli bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Daha da tehlikeli bir takım olacağız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu